BIOKLİMATİK PERGOLA

Modern tasarımlı dış mekan güneş, rüzgar, yağmur, kar ve diğer elementlerden koruma sağlar. Dış mekan yaşamının olağanüstü kalitesini garanti eder. Bioclimatic Pergola Sistemi, modern tasarım ve yüksek düzeyde görsel ve termal konfor ile karakterizedir.
Dönen bıçaklar, faydalı havalandırma sağlarken, güneşten mükemmel koruma sağlar. Bıçaklar, fazla suyu destek kolonlarından kanalize etmek üzere tasarlanmıştır. Kuvvetli rüzgara karşı yüksek derecede direnç sağlar.

Ismarlama Çözümler, İhtiyaçlarınıza göre uyarlanmış sınırsız olanaklar
Büyük açıklıklar, olağandışı arazi koşulları veya şantiyenin özel talepleri durumunda, ihtiyaçlarınıza uygun özel çözümler sunuyoruz. Özel olarak tasarlanmış pergolalar, tüm taleplerinize mükemmel şekilde uyan benzersiz dış mekan alanları yaratarak pratik olarak sınırsız olanaklar sunar. Bioclimatic Pergola’nın gücü ve kapasiteleri, sensörler, paneller, aydınlatma ve diğer aksesuarlar gibi tüm eklenti konforları ile birleştirilmiştir. Yetenekli tasarımcı ve mühendis ekibimiz, en zorlu projelerde bile mükemmel çözümü bulmamızı sağlar. Açık havada hayatın tadını çıkarın

BIOKLİMATİK PERGOLA FAYDALARI

Bioklimatik pergola çatı sisteminde 33 cm eninde paneller kullanılmaktadır. Panellerin içe doğru katlanıyor olması güneş ışığından faydalanmayı maksimum seviyeye çıkarır.

Güneş ışınlarının geliş açısına bağlı olarak istenilen açıda katlanabilen paneller kuruldukları mekândaki aydınlatma giderlerini de oldukça düşürmektedir. Aydınlatmaya sağladığı katkının yanında KASVA bioklimatik pergola çatı sistemi güneş ışınlarının rahatsız edici olduğu dönemlerde güneş ışınlarını tamamen engelleyerek konforlu ve serin bir ortam sağlar. Yağışlı havalara özel panel açısı ile hem mekândaki hava dolaşımı sağlanmakta hem de yağmur suyunun mekânın iç kısmına girişi engellenebilmektedir.

Yağmur suyunun tahliye edilebilmesi için de özel yapıya sahip olan Kasva Rolling roof sistemleri, her bir panel üzerinde bulunan kanallar sayesinde yağmur suyunun ana kanala ulaşarak tahliye edilmesini sağlar.