PERGOLA TENTE SİSTEMLERİ

Raylı tente, özel bir gergi sistemi ile çalışan ve her türlü hava koşulunda kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Uzun ömürlü olan ve her mekana uyum sağlayabilen bir yapıdadır. Raylı tente kullanım alanı olarak; cafe ve restaurantların dış mekanlarında, konutların bahçe ve teraslarında her mevsim rahatlıkla kullanım imkanı sağlar.

Raylı tente sistemleri, üç katmanlı kumaşı sayesinde yazın sıcaktan ve güneşin zararlı ışınlarından, kışın ise yağmurun ve olumsuz hava şartlarının etkisinden korur. Raylar ve yürüyen aksamlar ses çıkarmaz ve bakım gerektirmez. Uzaktan kumanda ile yönetilen raylı tente açılıp kapanma özelliğiyle çok pratiktir.

Raylı tente modelinin çevresine çeşitli kapama sistemleri uygulayarak tamamen kapalı bir alan oluşturulabilir. Böylece mekanınız yazın sıcaklarında tamamen açık bir ortam olurken kışın zor hava şartlarında tamamen kapalı bir ortam halini alır ve dış mekan keyfini size 4 mevsim sunar.

PERGOLA TENTE SİSTEMLERİNİN FAYDALARI

Pergola sistemleri güneşten korunmak için birebirdirler. Buna ek olarak bu sistemler su geçirmez sistemler olarak da bilinmektedir. Görüldüğü gibi kafe ve restoranların en temel iki ihtiyacını bu sistemler karşılayabilirler. Kafeler müşterilerinin rahatlarını düşünmek durumundadırlar. Bu noktada yoğun güneşin oluştuğu saatlerde onların rahatı için pergola sistemleri ile güneşlikleri aktive edebilirler.

Pergola Sistemleri kafelerin olmazsa olmalarıdır. Kasva Pergola Tente olarak, İstanbul başta olmak üzere birçok şehirde Pergola Sistemleri uygulamaktayız.

Pergolanın Avantajları

  • 12 farklı formda üretim secenegi sunar.
  • hızlı montaj ve kolay kurulum ile zaman kazandırır.
  • Güneşli havalarda gölgesiyle size açık havalarda konforlu bir ortam sunar.
  • Yağmurlu havalarda açık alanlarınızı kullanılabilir kılar.
  • Alev yürümez kumaşı sayesinde yangın gibi riskleri en aza indirir.
  • Geri dönüşümü olan bir malzemedir.
  • Ekonomik ve çevrecidir.
  • Rüzgara karşı kapalı alan konforuyla mekanlarınızdan maksimum fayda almanızı sağlar