Kasetli Tente

Yeni model Kasetli Tente şık tasarımı, kompakt kaset sistemi ile dış cephelere estetik katmaktadır.Kaset sistemi ,kumaş ve mekanizmanın doğa şartlarından tam korunmasını sağlayarak, bakım ve onarım ihtiyacını en aza indirgemektedir. Çalışma esası olarak; tente kumaşı , profil kasetin içinde saklanmaktadır. Bu sayede kumaşın uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.Bu kaset sistemi kapalı konumdayken de çok şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Konsepte uygun olarak seçeceğiniz  alüminyum ve kumaş tercihlerinizle, mekanlarınıza değer katabilirsiniz. Zarif çizgileriyle görsel, sunacağı kullanım kolaylığı açısından işlevsel ihtiyacınızı karşılayacak kasetli tente sistemleri ile gölgenin ötesinde konfor yaşayabilirsiniz.

Kasetli Tente

Gövde profilleri montaja uygun yüksek mukavemetli alüminyumdan imal edilen bağlantı elemanları kullanılır.Gövde profili , kapak profili ve kumaş dayama profili olmak üzere 3 parçadan oluşmaktadır. Bu profillerin ağırlığı ortalama 7350 gr/m gelmektedir.

Ön alın profili yüksek mukavemetli ekstrüzyon profil olarak imal edilmektedir.

Bu profil 126 x 65 mm formunda, 2250 gr/mt ağırlığındadır.

Ön alın profilinde yağmur suyunun tahliyesi için kanal tasarlanmıştır.

Kol profilleri yüksek mukavemetli alüminyum ekstrüzyon profillerden imal edilir. 72×36 ebadında ve 3 mm et kalınlığındadır. Gerdirme içerisindeki mevcut çelik kaplamalı tel yaylar ile sağlanmaktadır.