Körüklü Tente

Körüklü tente körük fonksiyonu sayesinde istendiğinde açılıp kapanması ile oldukça kullanışlıdır. Körüklü tente modeli; vitrin, cam önü, balkon, kapı girişleri gibi yerlere konsept itibarıyla şık bir görsellik sağlamakla beraber, mekanı güneş ve yağmurdan korumaktadır. Metal aksamı komple alüminyumdan olan körüklü tentenin paslanma sorunu ortadan kaldırılmıştır.

Körüklü tentede, kullanılan alüminyum profiller üzerine kanal yaparak bu kanala sert plastikten malzeme gizlenmiştir. Bu malzemenin kullanım amacı; zamana ve hava şartlarına karşı dayanıklılığı arttırmak ve akrilik kumaşın tente iskeleti üzerine bütünleştirilmesidir.

Körüklü Tente Özellikleri

Körüklü tente sisteminin pek çok özelliği vardır. Bu özelliklerin bir kısmını görsel, bir kısmını da malzeme kalitesi ve işlevsellik bakımından değinebiliriz. Her bakımdan ise memnun kalacağınız bir tente sistemi olduğu su götürmez bir gerçekliktir.

  • Oldukça geniş renk ve tasarım seçeneklerine sahiptir. Bu sayede kullanım alanının dekoratif konseptine uygun bir renk yada tasarım seçeneği tercih edilebilir.
  • Dilerseniz; tente kumaşı üzerine görsel yada özel yazı, dijital baskı da uygulanabilir. Bu daha çok marka yada sloganını yansıtmak isteyen işletmelerin tercihi olmaktadır.
  • Sahip olduğu kaliteli kumaş yapısı her türlü hava koşullarına uzun yıllar dayanıklılık gösterecek türdendir.
  • AVM, Market, Kafe, Mağaza ve daha pek çok işletmeler için kullanışlı modellerdir. Modern bir görünüme sahip olmasının yanı sıra kullanımı da basittir.
  • Akordion şeklinde açılıp, kapanır. Dilerseniz de; 30-90 derece civarı da eğimi ayarlanabilir.